Ukrywana Prawda o Szkodliwości WiFi i Telefonów

Czego Nie Mówi Się o Telefonach i WiFi

WiFi i sygnał komórkowy są formami promieniowania elektromagnetycznego. Większość nas kojarzy promieniowanie z negatywnymi rzeczami ­– coś w tym jest. Sporo fal elektromagnetycznych ma zdolność do całkowitej penetracji ludzkiego ciała; te fale zwyczajnie przez nas przelatują.

Możesz pomyśleć – no dobra, i co z tego? Promieniowanie elektromagnetyczne jest wszędzie, bo wszędzie docierają fale radiowe, telewizyjne, telekomunikacyjne, czy wreszcie wspomniane WiFi. Skoro jest wszędzie i wszyscy żyją, to chyba nie jest szkodliwe?

Nic bardziej mylnego! Nie bez powodu w ostatnich latach słyszy się o nowych chorobach i dolegliwościach, czy to o alergiach, czy o nowych mutacjach nowotworów. Lobbyści robią wszystko, aby przerzucić winę za to zjawisko na niezdrowy styl życia, itp. W pewnym stopniu mają racje, ale…

No właśnie, jak to bywa z propagandą, nie jest ona do końca prawdziwa. Wolniejszy styl życia i zdrowsze odżywianie z pewnością wpłynęłyby korzystnie na nasze zdrowie, ale najważniejszym czynnikiem jest to, w jakim otoczeniu żyjemy. Badania naukowe dowodzą, że środowisko w którym żyjemy ma ogromny wpływ na nasze życie.

No i co z tego? To, że żyjemy w elektromagnetycznej dżungli! W Polsce już jest więcej telefonów niż ludzi, a WiFi stało się fundamentalną potrzebą. Nie potrafimy żyć bez internetu. Te wszystkie nowe wynalazki ułatwiają nam życie, ale nie pozostają bez wpływu na zdrowie.

Jakie Są Skutki

Lista jest przerażająco długa! Kilka przykładów to glejaki mózgu, guzy nerwu słuchowego, nowotwory krwi u dzieci (które są szczególnie wrażliwe na promieniowanie!), bezpłodność, poronienia (!), wady wrodzone, Alzheimer, stwardnienie rozsiane, alergie, itd. itd. Zapewne rozpoznajesz kilka z tych chorób i raczej nie kojarzą ci się pozytywnie.
I słusznie. Te przerażające choroby są jednymi z najgorszych na jakie można zapaść, a co najgorsze, ludzie nie zdają sobie sprawy że wywoływane są właśnie przez ich telefony, internet LTE, WiFi, i inne.

Nie trudno domyślić się, że koszty leczenia (lub łagodzenia objawów, bo nie wszystkie są uleczalne!) są bardzo duże i mogą nie dać oczekiwanych rezultatów, dlatego im szybciej zmienisz swój styl życia, tym lepiej dla Ciebie!

Co Możesz Zrobić

Przejdź z WiFi na internet kablowy, rozmawiaj przez telefon za pomocą słuchawek z mikrofonem, trzymaj go w torbie, a nie w kieszeni. Możliwości jest wiele.
Jeśli jesteś rodzicem, zapewnij swoim dzieciom ochronę! Usuń z ich pokoju zbędne urządzenia elektryczne, lub wyłącz je z prądu.

Zainwestuj w ich zdrowie, i kup specjalny baldachim na łóżeczko, rożek do noszenia i przewijania, lub czapkę, które skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie.
Spodziewasz się dziecka? Za pomocą pasa ciążowego możesz chronić je już w łonie.
Dla dorosłych idealna jest opaska na głowę, która osłania ją przed promieniowaniem np. podczas rozmów telefonicznych. Dzięki innowacyjnemu materiałowi, rzeczy te blokują 90-99% szkodliwego promieniowania!

Możesz myśleć „aha fajnie, chcą na mnie zarobić”. Czy jest coś złego w zarabianiu pieniędzy w biznesie? Każdy to robi! Chcemy aby wzrosła świadomość na ten temat, gdyż ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia które ich otacza. Poza tym, radzimy traktować te zakupy jako inwestycję, gdyż zwrócą Ci się w przyszłości w postaci zaoszczędzonych pieniędzy, czasu, i stresu, związanego z leczeniem.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zrozumie ten problem i doceni spokój ducha jaki da mu używanie tych rzeczy. Z biznesowego punktu widzenia jest to akceptowalne, ale frustruje mnie to osobiście. Dlaczego niektórzy tego nie rozumieją? Co może być ważniejsze niż zdrowie?

Tu Znajdziesz Więcej Informacji

Jeśli chcesz poczytać więcej, zachęcamy do przeczytania międzynarodowego apelu lekarzy w sprawie promieniowania elektromagnetycznego, lub do zobaczenia jakie działania podjęły różne instytucje (w tym rządy krajowe) w jego sprawie:

http://ellison.pl/elektrosmog-warto-wiedziec/

http://ellison.pl/apel-lekarzy/

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *